Обираючи стоматологію Копитко, Ви отримуєте усі стоматологічні послуги в одній клініці:

Діагностика

Ціни на діагностинку

Діагностика в клініці Доктора Копитко — це можливість пройти повне обстеження порожнини рота, дізнатися про варіанти вирішення проблем, отримати план лікування та рекомендації щодо догляду за зубами. В окремих випадках проводять інші детальні методи обстеження такі як рентгенівський знімок (радіовізіограф або плівка). Широкий профіль клініки дозволяє пройти лікування у лікарів всіх стоматологічних спеціальностей.

Терапевтична стоматологія

Ціни терапевтичні послуги 

Стоматологи-терапевти нашої клініки займаються лікуванням карієсу, гінгівіту, стоматиту, флюороза тощо. Стоматолог-терапевт — це лікар, який найперше оглядає пацієнта, збирає загальний анамнез здоров'я людини, розпитує про алергічні реакції, скарги на болі та інші нездужання пов'язані із зубами.

Лікування в клініці Доктора Копитко є абсолютно безболісним, адже всі маніпуляції проводяться під анестезією або за потреби під загальним наркозом.

Ендодонтична стоматологія

Ціни на лікування зубних каналів

Ендодонтист — це лікар, який спеціалізується на анатомії зубів та лікуванні каналів. Лікарі-ендодонти клініки Доктора Копитко відмінно володіють мікроскопом, мають багаж знань та практичного досвіду, а також необхідні інструменти для лікування вузьких, кривих та важкопрохідних каналів.

Відбілювання зубів

Ціни на відбілювання зубів

Ми пропонуємо два варіанти дбайливого та ефективного відбілювання зубів: хімічне та апаратне. Хімічний метод відбілювання використовується вкрай рідко, адже є досить затратним у часі. Під час апаратного методу відбілювання зубів, стоматолог використовує спеціальні лампи з ультрафіолетовим випромінювання. Також це може бути спеціальна лампа, яка випромінює тепло, яке, в свою чергу, активовує спеціальний гель — активні відбілюючі речовини, які проникають в дентин.

Дитяча стоматологія

Ціни на дитячу стоматологію 

Ми знаємо, що дитяча стоматологія відрізняється від дорослої не лише фізіологічною особливістю розвитку зубів, а й психологією дитини. Головним завданням дитячих лікарів клініки Доктора Копитко є формування у маленьких пацієнтів не боязливого, позитивного відношення до лікувальних процедур. Наші лікарі допомагають дітям не лише позбутися неприємних захворювань, а й прищеплюють дітям звичку догляду за зубами з найменшого віку.

Пародонтологія

Ціни на лікування пародонту

Лікування пародонту, тобто тканин, що оточують основу зубів, а також профілактика його хвороб, які можуть призвести до втрати зубів та інших ускладнень.

Ортопедична стоматологія

Ціни на ортопедичні послуги

Протезування — відновлення втрачених зубів. Це може бути відновлення одного зуба, декількох зубів або ж відновлення цілого зубного ряду. Ортопеди-стоматологи клініки Доктора Копитко проводять знімні та незнімні види протезування. Одним із найестетичніших та художніх напрямів стоматології вважається мікропротезування. Сюди відноситься установка вінірів, люмінірів та керамічних вкладок на зуби. Ще одним способом відновлення зубів є встановлення коронки.

Ортодонтична стоматологія

Ціни на ортодонтичні послуги

Ортодонтія — це виправлення кривизни зубів, корекція аномалій прикусу, створення рівного зубного ряду за допомогою брекетів та інших систем. В клініці Доктора Копитко проводять усі види ортодонтичного лікування із застосуванням знімних та незнімних конструкцій.

Хірургічна стоматологія

Ціни на хірургічну стоматологію 

Інколи виникають покази до планового та екстреного видалення зубів та кісти, яка виникає внаслідок запалення в області верхівки чи бічної ділянки кореня. Окрім запальних процесів, зустрічаються також фіброми слизової порожнини рота, онкологічні процеси та інші стани, які вимагають грамотного планування лікування. Клініка Доктора Копитко пропонує усі види хірургічного лікування, зокрема складне видалення "зубів мудрості", різноманітні операції такі як закриття рецесії і т.д.

Імплантологія

Ціни на зубні імпланти

Імплантація — це сучасний та фізіологічний метод відновлення відсутніх зубів. Найпопулярнішим способом відновлення втрачених зубів, які проводять лікарі нашої клініки є протезування на імплантах. Це найбільш надійний та високотехнологічний спосіб, який відомий сьогодні. За допомогою даного методу лікування на місці відсутнього кореня в щелепу кисть вкручується титановий імплант, на який згодом (після того як імплант приживеться) одягається коронка.

Установка імплантів проводиться в клініці Доктора Копитко при будь-яких об'ємах відсутніх зубів.

Ми працюємо, щоб Ви посміхалися